/  / Volkswagen wygrał w Totka!

Volkswagen wygrał w Totka!

Volkswagen|
null
© Volkswagen
null

Volkswagen wygrał przetarg na sprzedaż firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. łącznie 245 samochodów. Dostawy obejmują modele VW Caddy oraz Transporter T5.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W ramach przetargu na wymianę i serwisowanie całej floty samochodów Totalizatora Sportowego Volkswagen dostarczy w sumie 245 samochodów użytkowych: 208 sztuk Caddy oraz 37 egzemplarzy Transportera T5 w wersjach kombi i furgon.

Uroczyste przekazanie pierwszych samochodów Volkswagen Caddy najlepszym przedstawicielom rejonów sprzedaży Totalizatora Sportowego nastąpiło 17 lipca. "Zmiana dostawcy samochodów na Volkswagen Samochody Użytkowe jest kolejnym etapem realizacji planów zwiększenia sprzedaży produktów Totalizatora Sportowego, właściciela marki LOTTO. Jesteśmy pewni, że nowe niezawodne samochody to bezpieczniejsza, wydajniejsza oraz bardziej komfortowa praca ludzi, którzy każdego dnia muszą pokonywać setki kilometrów - powiedział Tomasz Cekała, zastępca dyrektora departamentu sprzedaży TS.

Tomasz Krupa, kierownik działu sprzedaży w Centrum Poznań (Grupa Krotoski-Cichy) – dealera, który wygrał postępowanie przetargowe skomentował przekazanie aut w ten sposób: "To jeden z największych jednorazowych zakupów samochodów z segmentu LCV w ciągu ostatnich kilku lat na rynku polskim i prawdopodobnie największy w tym roku. To dla nas ogromny zaszczyt i jednocześnie wielkie wyzwanie, bowiem kontrakt z Totalizatorem Sportowym to nie tylko dostawa, ale także serwis wszystkich 245 samochodów przez najbliższe 4 lata".

Pozostałe samochody zostaną dostarczone klientowi przez dealera w ciągu najbliższych trzech tygodni.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane