/  / Volkswagen szuka dealera w Krakowie

Volkswagen szuka dealera w Krakowie

null
© Volkswagen
null

W związku z rozwojem sieci dealerskiej firma Volkswagen Group Polska poszukuje osób fizycznych lub prawnych zainteresowanych wybudowaniem i prowadzeniem autoryzowanego zakładu dealerskiego marek Volkswagen Samochody Osobowe i Volkswagen Samochody Użytkowe na terenie Krakowa.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Podstawowe warunki, które powinien spełnić Kandydat na dealera to:
*  dysponowanie działką budowlaną o powierzchni nie mniejszej niż 12 000 m2, optymalnie 15 000 m2 zlokalizowana we wschodniej części Krakowa (dzielnice: Czyżyny, Nowa Huta, Podgórze) z dogodnym dostępem do układu komunikacyjnego, zapewniająca odpowiednią ekspozycję salonu,
*  dysponowanie kapitałem dla budowy i prowadzenia działalności zakładu dealerskiego,
*  doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Zainteresowanych prosi się o kierowanie wyłącznie pisemnych zgłoszeń zwierających: prezentację przedsiębiorstwa, plan sytuacyjny i zdjęcia proponowanej lokalizacji zakładu dealerskiego oraz dane do kontaktu, na adres:
 
Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań
Dział Rozwoju Sieci Dealerskich
lub
e-mail: krakow-kandydat@volkswagen.pl
 
Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 20.05.2016
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane