/  / Volkswagen Leasing Polska podpisał umowę z Remondis

Volkswagen Leasing Polska podpisał umowę z Remondis

Volkswagen Leasing Polska|
null
© Volkswagen
null

Volkswagen Leasing Polska (należy do Volkswagen Financial Services AG) oraz spółka Remondis, będąca częścią niemieckiej Grupy Rethmann, rozwijają współpracę na polskim rynku. W tym roku firmy podpisały umowę ramową na full service leasing samochodów marek Volkswagen i Skoda.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Całkowity park samochodowy Grupy Remondis w Polsce to ponad 200 samochodów. Od kwietnia lider gospodarki odpadami zamówił kilkanaście samochodów koncernu Volkswagena. Są to zarówno modele marki Volkswagen (Caddy, Polo oraz Passat), jak i lider segmentu C, czyli Skoda Octavia.

"W trakcie negocjacji umowy stawialiśmy na elastyczność przy tworzeniu oferty dla Remondis. Wspólnie z partnerem wypracowaliśmy rozwiązania dotyczące organizacji samochodów zastępczych oraz likwidacji szkód. Pozytywnie została oceniona również liczba punktów zwrotu pojazdów po zakończeniu umowy na ich użytkowanie - podkreśla Bartłomiej Siuchniński, regionalny kierownik sprzedaży w departamencie finansowania i zarządzania flotą w Volkswagen Bank Polska.

Kontrakt Volkswagen Leasing i Remondis to dopiero początek zacieśniania współpracy pomiędzy koncernami Volkswagen Financial Services AG i Grupy Rethmann w Polsce. Podmioty działają wspólnie na rynku niemieckim już od ponad dekady.  

"Ze względu na wielkość użytkowanej floty (ponad 200 aut finansowanych poprzez wynajem długoterminowy) Remondis jest ważnym klientem strategicznym Volkswagen Leasing Polska. Tego rodzaju kontrakty umacniają bowiem sprzedaż naszych koncernowych marek na rynku, a tym samym zbliżają nas do celu, którym jest zdobycie pozycji najlepszego dostawcy usług finansowych w branży samochodowej - dodaje Siuchniński.

Volkswagen Leasing odpowiedzialny będzie również za obsługę floty firmy Saria, innej spółki zależnej Rethmann.

Remondis jest częścią niemieckiej Grupy Rethmann, największego w Polsce przedsiębiorstwa świadczącego kompleksowe usługi w zakresie gospodarki odpadami.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane