/  / Volkswagen już w wałbrzyskiej strefie

Volkswagen już w wałbrzyskiej strefie

WSSE|
null
© Volkswagen
null

Volkswagen uzyskał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Dzięki inwestycjom firmy powstanie we Wrześni co najmniej 2 300 miejsc pracy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"To największa inwestycja dekady w całej Europie - mówi Ilona Antoniszyn-Klik, wiceminister gospodarki. "Volkswagen zainwestuje we Wrześni 3,4 miliardów złotych. To 20% sumy nakładów, które poniosło do tej pory 170 przedsiębiorców w naszej strefie - podkreśla Barbara Kaśnikowska, prezes WSSE Invest-Park.

Koncern Volkswagen uzyskał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Firma stworzy we Wrześni co najmniej 2 300 miejsc pracy. Szacuje się jednak, że inwestycja niemieckiego koncernu przyczyni się do powstania nawet 10 000 etatów w moto-branży.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane