/  / Volkswagen Financial Services w Polsce

Volkswagen Financial Services w Polsce

null
© Volkswagen
null

W styczniu pojawiła się na rynku nowa marka związana z usługami finansowymi – Volkswagen Financial Services. Pod tym wspólnym brandem występują od teraz spółki Volkswagen Bank Polska S.A., Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Wprowadzenie marki korporacyjnej Volkswagen Financial Services do Polski lokalnie oznacza uproszczenie komunikacji marketingowej dla naszych spółek, z całą gamą usług pod jedną marką: "Volkswagen Financial Services – Bank. Leasing. Ubezpieczenia. Mobilność" - wymienia Edyta Barmentloo, dyrektor departamentu marketingu Volkswagen Bank Polska.

Volkswagen Financial Services (VWFS) jest ramieniem finansowym Volkswagen AG i świadczy usługi z zakresu bankowości oraz zakupu, ubezpieczeń i serwisowania samochodów. Działalność pod szyldem VWFS oznacza dołączenie Polski do 51 krajów, w których marka ta jest obecna.

Oferta spółek dedykowana jest bezpośrednio markom samochodowym należącym do Volkswagen Group Polska, dlatego wraz z wdrożeniem jednolitej komunikacji zmianie ulegną również nazwy usług finansowych dedykowanych markom aut z Grupy Volkswagen.

W najbliższych miesiącach wraz z VWFS na rynek wchodzić więc będą:
- Skoda Financial Services
- Volkswagen Financial Services
- SEAT Financial Services
- Audi Financial Services
- Porsche Financial Services

Wprowadzenie marki Volkswagen Financial Services nie wpłynie na zakres usług kredytowych, leasingowych i ubezpieczeniowych oferowanych przez wspomniane spółki, co jest szczególnie istotne dla nabywców samochodów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane