/  / VIII Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych

VIII Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych

PIM|
null
null

5 grudnia w Warszawie odbędzie się VIII Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to największa konferencja rynku napraw szkód komunikacyjnych.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych to jedyna szansa do otwartej dyskusji z przedstawicielami wszystkich podmiotów rynku likwidacji szkód komunikacyjnych. Forum jest swoistą platformą wymiany doświadczeń, a także możliwością skierowania pytań bezpośrednio do źródła.

Obecność czołowych ekspertów rynku, serwisów i dealerów samochodów, jak i przedstawicieli firm ubezpieczeniowych stanowi gwarancję najwyższego poziomu merytorycznego spotkania.

Podczas tegorocznego forum poruszone zostaną m.in. takie zagadnienia jak:
• Likwidacja bezpośrednia – co oznacza w praktyce dla serwisu i rynku?
• Ile tak naprawdę kosztuje firmę przyjęcie samochodu do naprawy/obsługa szkód komunikacyjnych?
• Gdzie serwis może szukać oszczędności? Czy możliwe jest jeszcze zejście z kosztów?
• Na jaki czas należy się auto zastępcze - gdzie są jasne przepisy? Jak respektowane jest orzeczenie Sądu Najwyższego z 17 listopada 2011?
• Jeszcze o częściach zamiennych w szkodach OC i optymalizacji kosztów z OC i AC? Orzeczenie Sądu Najwyższego w aspekcie części oryginalnych i porównywalnej jakości
• Wypłata pełnej należności w tydzień? Jak to możliwe? Jak powinien funkcjonować dział likwidacji szkód w serwisie samochodowym?
• Certyfikacja warsztatów sposobem na bezproblemowe relacje z ubezpieczycielami?
• Jak będzie wyglądał rynek napraw samochodów jutro i za 5 lat? Plusy i minusy giełdy napraw samochodów i usług z tym związanych
• Jak zabezpieczyć się przed brakiem zapłaty ze strony towarzystw ubezpieczeniowych?

Imprezą towarzyszącą forum będzie jak co roku wystawa "Wokół rynku dealerskiego i serwisowego". Wystawa jest miejscem przeznaczonym na prezentację oferty wszystkich firm dostarczających usługi i towary dla branży sprzedaży samochodów oraz usług serwisowych.

Podczas Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych wręczone zostaną:
- nagroda Złoty Zderzak dla najbardziej przyjaznego towarzystwa ubezpieczeniowego pod względem likwidacji szkód komunikacyjnych z punktu widzenia warsztatów naprawczych
– Auto Salon i Auto Serwis 2012, czyli nagroda w konkursie na najlepszy architektonicznie obiekt motoryzacyjny (nagroda jest przyznawana za miniony rok kalendarzowy)

Dla osób zgłaszających się w pierwszym terminie przewidziano niższe ceny. Bliższe informacje patrz TUTAJ.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane