/  / Usługi finansowe PACCAR Financial w Polsce

Usługi finansowe PACCAR Financial w Polsce

DAF Trucks Polska|
null
© DAF
null

Od września na terenie Polski dostępne są usługi finansowe PACCAR Financial, realizowane poprzez autoryzowaną sieć dealerów firmy DAF. PACCAR Financial to jedna z największych na świecie firm finansowych zajmujących się branżą transportową.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
PACCAR Financial jest częścią firmy PACCAR Inc. – jednego z największych producentów pojazdów ciężarowych na świecie, do której należy DAF Trucks.

Początki działalności PACCAR w sektorze produktów finansowych sięgają wczesnych lat 60-tych. Dziś w globalnym portfelu zasobów PACCAR Financial Europe znajduje się ponad 39 000 ciężarówek i przyczep/naczep o całkowitej wartości aktywów ponad 1,8 mld EUR.

PACCAR Financial Polska z siedzibą oddziału w Wolicy koło Warszawy oferuje klientom szeroki pakiet różnorodnych usług, z których każda została skrojona na miarę tylko i wyłącznie branży transportowej. Poza różnymi opcjami leasingu z lub bez wartości rezydualnej w ofercie dostępne m.in. usługi związane z podatkami drogowymi i ubezpieczeniami.

PACCAR Financial Polska zajmować się będzie finansowaniem nowych pojazdów DAF.

Gama produktów finansowych PACCAR Financial Polska obejmuje produkty finansowe takie jak:
- leasing finansowy
- leasing operacyjny
- ubezpieczenie OC/AC
- podatek drogowy

W poszczególnych placówkach reprezentujących PACCAR Financial Polska wszyscy lokalni pracownicy posiadają najświeższą wiedzę na temat regionalnego prawa i przepisów finansowych obowiązujących w danym kraju. Decyzje podejmowane są w skali lokalnej, dzięki czemu każdemu klientowi poświęcona zostaje należna uwaga, a rozwiązania są odpowiednio dopasowane.

PACCAR Financial oferuje korzyści na dwa sposoby. Z jednej strony, klient jest obsługiwany lokalnie przez pracowników, a z drugiej korzysta z globalnej sieci, która oferuje paneuropejskie rozwiązania gwarantowane dzięki wysokiej ocenie finansowej PACCAR (rating A+).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane