/  / Urodzinowe prezenty od MotoKariery

Urodzinowe prezenty od MotoKariery

null
null

Rekrutacje dedykowane motoryzacji, audyty kompetencji zespołów dealerskich i spotkania z ciekawymi ludźmi. To od 5 lat codzienność MotoKariery. Co przygotowała firma z okazji swoich okrągłych, piątych urodzin?

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Szanowni Państwo,

kolejny rok to kolejne urodziny. 26 października 2014 roku minęło 5 lat od chwili uruchomienia przez IBRM SAMAR portalu Motokariera.pl.

Ostatni rok był dla nas szczególny - tak mogliśmy mówić dotychczas i tak możemy podsumować ostatnie 12 miesięcy. Odnotowaliśmy bowiem kolejne rekordy w zakresie liczby podpisanych umów, zatrudnionych pracowników oraz... przejechanych kilometrów. Każdego miesiąca MotoKariera dociera do nowych miejsc, a my poznajemy pasjonatów branży w coraz odleglejszych zakątkach Polski.

W ostatnim roku przeprowadziliśmy też wśród dealerów badanie "Zarządzanie zasobami ludzkimi w dealerstwie". Reasumując: dużo się dzieje, a my musimy w tym momencie podziękować wszystkim tym, którzy - podobnie jak my - wierzą, że na wysoki standard rekrutacji składa się coś więcej niż ładne ogłoszenie. Przed nami oczywiście kolejne pomysły, kolejne duże badanie (już teraz zapraszamy Państwa do udziału w nim) i - mamy nadzieję - kolejne wyzwania i ciekawe projekty.

Nie byłoby jednak tych 5 lat, gdyby nie Nasi Klienci i Kandydaci, których spotykamy każdego dnia. Dlatego już po raz kolejny z okazji naszych urodzin życzenia chcielibyśmy złożyć właśnie Państwu. Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli, niezmiennie cieszące nas rekomendacje i fantastyczne spotkania, podczas których uczymy się również my sami.

A z okazji urodzin oczywiście prezenty! Do końca listopada dla wszystkich Klientów:
- 4-miesięczna gwarancja na zatrudnionych kandydatów w standardzie, a także
- 20-procentowy rabat na usługi rekrutacyjne i audyty kompetencji.

Natomiast dla wszystkich Kandydatów:
- bezpłatne sprawdzenie Państwa CV, które prosimy przesyłać na adres: kontakt@motokariera.pl z dopiskiem w tytule "CV do sprawdzenia"

Zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem kontakt@motokariera.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Samych sukcesów dla Państwa Zespołów!
Zespół MotoKariera - Samar Group
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane