/  / Uniqa ubezpiecza flotę EFL

Uniqa ubezpiecza flotę EFL

UNIQA|
null
null

Uniqa rozpoczęła współpracę z największą firmą leasingową na rynku – Europejskim Funduszem Leasingowym. W pierwszym roku współpracy planuje się ubezpieczyć około 3 000 pojazdów o wartości 300 mln zł.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Ochroną objęte zostały wszystkie rodzaje pojazdów oferowanych przez EFL: osobowe, dostawcze, ciężarowe, przyczepy, naczepy i autobusy. Umowa na kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne jest bezterminowa.

"Podjęcie współpracy z Uniqa TU jest kontynuacją strategii EFL w obszarze ubezpieczeń, której celem jest oferowanie klientom szerokiego wyboru produktów najlepszych na rynku firm ubezpieczeniowych. Oferowane przez nas ubezpieczania muszą gwarantować klientom możliwie najszerszy, dostępny na rynku zakres ochrony oraz najwyższy standard obsługi szkód - podkreśla Wojciech Przybył, prezes zarządu EFL Finance.

EFL to kolejny duży gracz ubezpieczany przez Uniqa. "W przyszłym roku chcemy podwoić portfel w całym kanale sprzedaży. Do końca 2015 r. planujemy rozpoczęcie współpracy z przynajmniej pięcioma firmami leasingowymi z pierwszej dziesiątki najlepszych - zapowiada Damian Jedliński, szef Działu sprzedaży-leasingi Uniqa.

Największa ubezpieczana do tej pory przez Uniqa flota, licząca około 12 000 pojazdów, należy do Raiffeisen Leasing. Współpraca z Raiffeisen Leasing obejmuje także ubezpieczenia majątkowe, życiowe i zdrowotne.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane