/  / DEALERZY | Tytuł Auto Salon Auto Serwis trafia do..

DEALERZY | Tytuł Auto Salon Auto Serwis trafia do..

Skoda Korczyk |
null
© Skoda Korczyk
null

Rywalizacja między obiektami Car-Master z Krakowa, Euroservice z Warszawy oraz bielską Skodą Korczyk miała swój finał 5 grudnia. Podczas VIII Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych w Warszawie ogłoszono zwycięzców plebiscytu Auto Salon i Auto Serwis 2012.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W tym roku pierwsze miejsce (ex aequo) przypadło serwisowi blacharsko-lakierniczemu Skoda Korczyk z Bielska-Białej oraz firmie Euroservice z Warszawy.

Auto Salon Auto Serwis 2012 jest corocznym konkursem Polskiej Izby Motoryzacji na najlepszy obiekt motoryzacyjny. Nagroda przyznawana jest za miniony rok kalendarzowy.

W tym roku projekt ten był organizowany wspólnie z redakcją branżowego miesięcznika Nowoczesny Warsztat. Warto dodać, że po raz pierwszy w historii konkursu zaproszono do udziału nie tylko stacje dealersko-serwisowe, ale i samodzielne serwisy motoryzacyjne.

"Nagroda jest zwieńczeniem pracy wielu osób biorących udział w realizacji tego przedsięwzięcia. Naszym celem jest wyznaczanie nowych standardów jakości, które są przyjazne zarówno ludziom, jak i środowisku. W naszym projekcie lakierni uwzględniliśmy wiele ekologicznych rozwiązań - podkreśla Dorota Korczyk, córka właściciela.

Nagrodzony obiekt w dniu 14 sierpnia 2012 roku otrzymał informację o przyznaniu premii technologicznej w ramach Programu Operacyjnego - Innowacyjna Gospodarka, działanie 4.3 Kredyt technologiczny.

Dzięki uzyskanej premii technologicznej jest pierwszym warsztatem blacharsko-lakierniczym w Polsce, który zastosował innowacyjną stosowaną w naprawach nadwozi samochodów, w pełni wodorozcieńczalną technologię, składającą się z podkładów, lakierów bazowych Envirobase High Performance oraz lakierów bezbarwnych.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane