/  / Trzy zmiany dla Yarisa

Trzy zmiany dla Yarisa

TOYOTA|
null
© Toyota
null

Zakład Toyota Motor Manufacturing France od czerwca będzie pracować na trzy zmiany, aby zaspokoić duży popyt na dwa swoje produkty: Toyotę Yaris oraz Yaris Hybrid. Pierwotnie fabryka była projektowana na dwuzmianowy system pracy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Uruchomienie trzeciej zmiany oznacza zwiększenie zatrudnienia o 500 nowych pracowników, przez co łącznie TMMF będzie zatrudniać 4 000 osób.

"Wysoka sprzedaż Yarisa w Europie kazała nam w 2014 roku zwiększyć produkcję o 15%, do poziomu 220 000 egzemplarzy - powiedział Koreatsu Aoki, prezes TMMF.

"TMMF będzie produkowała 1 100 sztuk Yarisa na dobę. Obecnie produkcja na dwóch zmianach wynosi 840 egzemplarzy dziennie. Zmiana jest potwierdzeniem mocnej pozycji Yarisa na konkurencyjnym rynku samochodów miejskich - tłumaczy Luciano Biondo, wiceprezes TMMF odpowiedzialny za produkcję.

TMMF pracowała już wcześniej na trzy zmiany: w roku 2004, między 2006 a 2010, jak również w roku 2012. Elastyczność fabryki pozwala na dopasowanie liczby zmian w zależności od zapotrzebowania rynku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane