/  / Toyota wybrała Dealerów Roku 2012

Toyota wybrała Dealerów Roku 2012

TMPL|
null
nullnullnull

Toyota Motor Poland od 2008 roku wybiera dealerów marki, którzy w swoich działaniach odnoszą najlepsze wyniki. W myśl japońskiej wartości Kaizen, czyli ciągłego doskonalenia, w konkursie brane są pod uwagę wskaźniki zarówno ilościowe, jak i jakościowe.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Dealerami Roku 2012 w sieci Toyoty zostały firmy Dobrygowski Sp. z o.o., Jaworski Auto Sp. z o.o. oraz MG Centrum Sp. z o.o.

Toyota Motor Poland dokonała wyboru Dealera Roku przyznając swoim partnerom punkty w kluczowych dziedzinach ich działalności: udział w rynku lokalnym, sprzedaż części i akcesoriów, wyniki indeksu satysfakcji klienta w sprzedaży i serwisie, rezultaty sprzedaży aut używanych w ramach programu „Pewne Auto” oraz poziom certyfikacji pracowników stacji i udział w szkoleniach Akademii Toyoty w 2012 roku.

W konkursie Dealer Roku 2012 równorzędnymi laureatami zostali (w porządku alfabetycznym):
- Dobrygowski Sp. z o.o. (Lubin)    
- Jaworski Auto Sp. z o.o. (Bydgoszcz i Włocławek)
- MG Centrum Sp. z o.o. (Katowice i Częstochowa)

Uzyskany tytuł Dealer Roku 2012 wiąże się z nagrodą pieniężną wypłacaną stacji przez TMPL oraz możliwością wykorzystywania w ciągu całego kolejnego roku tego tytułu wraz z logo programu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane