/  / Toyota sponsorem Igrzysk Olimpijskich

Toyota sponsorem Igrzysk Olimpijskich

null
© Toyota
null

Toyota Motor Corporation podpisała umowę z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim (MKOl), w ramach której koncern zostanie partnerem głównym Komitetu i Igrzysk Olimpijskich.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Umowa zaczyna obowiązywać od momentu podpisania do końca 2024 roku. Toyota będzie dostarczać nie tylko pojazdy do obsługi imprezy, ale także rozwiązania mobilności oraz produkty towarzyszące.

Umowę zawarto w Tokio. W uroczystości uczestniczyli Thomas Bach, prezes MKOL, Tsunekaza Takeda, prezes Japońskiego Komitetu Olimpijskiego, a także Akio Toyoda, prezes Toyota Motor Corporation.

Jak powiedział Akio Toyoda: "Toyota zrobi wszystko, by sprostać zaufaniu, jakim została obdarzona przez MKOl. Fakt, że w gronie partnerów głównych igrzysk pojawiła się firma motoryzacyjna, jest dowodem uznania dla całego przemysłu, który reprezentujemy".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane