/  / Toyota nagradza dealerów

Toyota nagradza dealerów

null
© Toyota
null

Podczas uroczystej ceremonii w Madrycie, Toyota Motor Europe przedstawiła zwycięzców konkursu Ichiban 2015 – najlepszych dealerów w całej sieci europejskiej. Powody do radości ma stacja Jaworski Auto Bydgoszcz.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Satysfakcja klienta jest tradycyjnie jedną z podstawowych wartości i celów Toyoty. Z tego powodu firma co roku przeprowadza ogólnoeuropejski konkurs Ichiban, w którym wyłania się stacje dealerskie z najbardziej zadowolonymi klientami – zarówno w salonie sprzedaży, jak i w obsłudze posprzedażnej.

W ramach konkursu Ichiban 2015 nagrodzono 45 firm reprezentujących łącznie 34 rynki ze Starego Kontynentu. Wśród najlepszych dealerów w europejskiej sieci dystrybucji Toyoty znalazł się polski salon Jaworski Auto Bydgoszcz. Dodajmy, że jest to już trzeci tytuł dla jednej ze stacji państwa Jaworskich.

"Ichiban" to japońskie słowo zapożyczone ze sformułowania Okyakusama Ichiban (czyli "klient przede wszystkim"). Od 2007 roku – kiedy zorganizowano pierwszą edycję konkursu Ichiban – wyniki europejskich dealerów Toyoty w kategorii satysfakcji klienta wzrosły o 52,4% w zakresie sprzedaży samochodów nowych, a także o 47,4% dla usług posprzedażnych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane