/  / Targi Floty Ekologicznej w Warszawie

Targi Floty Ekologicznej w Warszawie

null
null

„EkoFlota: Innowacje, ekologia, mobilność” to hasło przewodnie I Międzynarodowych Targów Floty Ekologicznej. Odbędą się one 20 października w Warszawie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Targi przeznaczone są dla przedsiębiorstw użytkujących floty od kilku do kilkuset pojazdów, których cele biznesowe polegające na optymalizacji kosztów floty łączone są ze zrównoważonym rozwojem i dbałością o środowisko. Celem EkoFloty jest pomoc firmom w znalezieniu odpowiednich narzędzi do podjęcia działań proekologicznych. W jednym miejscu zaprezentowana zostanie cała oferta związana z ekologią i flotami.

Organizatorzy (m.in. branżowy magazyn Menedżer Floty) zapewniają, że będzie to wyjątkowe w skali kraju wydarzenie, które wyjdzie daleko poza branżową imprezę targową. Stworzy ono przedstawicielom branży flotowej i około flotowej nie tylko okazję do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań proekologicznych skoncentrowanych na redukcji emisji spalin oraz kosztów zużycia paliwa, lecz także da możliwość wymiany opinii, nawiązania kontaktów handlowych i rozpoczęcia debaty na temat zmian prawnych i rozbudowy infrastruktury.

Wśród wystawców znajdą się m.in.: producenci i importerzy pojazdów z alternatywnymi napędami lub rozwiązaniami proekologicznymi (segment aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych, pojazdy jednośladowe), koncerny paliwowe, producenci opon, firmy z sektora car fleet management, firmy z sektora telematyki, GPS i IT, sieci serwisowe, instytucje finansowe i leasingowe, firmy ubezpieczeniowe, firmy oferujące wynajem pojazdów z alternatywnymi napędami (wynajem krótkoterminowy i długoterminowy), szkoły jazdy (szkolenia kierowców flotowych, ecodriving), organizacje i stowarzyszenia motoryzacyjne, dilerzy samochodowi, producenci ekologicznych i mobilnych myjni parowych, producenci stacji ładowania pojazdów z napędami alternatywnymi.

Imprezie wystawienniczej będzie towarzyszyć część merytoryczna, w ramach której uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach oraz warsztatach o tematyce biznesowej i prawno-podatkowej, a także zapoznać się z opiniami przedstawicieli firm, które w swoich parkach samochodowych wykorzystują liczne rozwiązania proekologiczne. Odbędą się panele dotyczące nowoczesnych technologii, rynku samochodów z napędem alternatywnym w Europie, car sharingu samochodów elektrycznych we flotach firmowych oraz przyszłości samochodów z napędem alternatywnym w Polsce.

Targi EkoFlota odbędą się w Centrum Kongresowo – Targowym MT Polska przy ul. Marsa 56c, w godzinach 8:00-16:00.

DB
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane