/  / Targi flotowe Fleet Market 2012

Targi flotowe Fleet Market 2012

Fleet Market|
null
© Fleet Market 2011
null

Największe wydarzenie targowe branży flotowej w Europie Środkowo-Wschodniej, czyli Fleet Market 2012, odbędzie się w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego już 27 listopada.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Firma Fleet Meetings (pomysłodawca targów Fleet Market i wydawca miesięcznika Fleet) organizuje od czterech lat największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi Fleet Market dla branży flotowej. Połączone są one z premierami samochodowymi na polskim rynku, prezentacją nowości flotowych, a także konstruktywną i nierzadko burzliwą debatą na tematy i zagadnienia newralgiczne w tej młodej i wciąż rozwijającej się na polskim rynku dziedzinie.

W tym roku tematami przewodnimi debaty na IV Ogólnopolskich Targach Branży Flotowej Fleet Market 2012 będą: „Pełne odliczenie VAT od każdego samochodu firmowego - zmiany w Polsce w świetle przepisów unijnych” oraz „Optymalny samochód flotowy w polskich warunkach prawnych i ekonomicznych. Jaki jest i jak będzie się zmieniał w najbliższych latach.”

Podczas targów Fleet Market 2012 nastąpi także wręczenie statuetek Fleet Leader 2012 – wyróżnień przyznawanych corocznie przez Magazyn Fleet osobom oraz firmom z branży flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku oraz Certyfikatów długodystansowego testu flotowego.

Formuła targów branży flotowej Fleet Market ma wymiar praktyczny, doradczy, m.in. polega na zaawansowanej wymianie wiedzy między doświadczonymi menadżerami flot a nowicjuszami wśród odbiorców flotowych i na bardzo dużym zaangażowaniu najważniejszych na polskim rynku niezależnych podmiotów i stowarzyszeń takich jak Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Polskie Stowarzyszenie Motorowe Doskonalenia Technik i Bezpieczeństwa Jazdy, Stowarzyszenie Partnerstwo Dla Bezpieczeństwa Drogowego, Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych, Keralla Research Instytut Badań i Rozwiązań B2B, Międzynarodowa Kancelaria Hogan Lovells i inni.

Uczestnicy i wystawcy Fleet Market
• osoby, które koordynują procesy związane z użytkowaniem aut w firmie, kreują i realizują politykę flotową, opiniują lub decydują o zakupach, współpracują lub planują współpracę z dostawcami usług na rynek flotowy. Osoby te reprezentują firmy, które dysponują średnimi i dużymi flotami powyżej 20 samochodów;
• decydenci z firm, które posiadają od 5 do 20 aut. Reprezentantami powyższych firm są przedstawiciele najwyższego szczebla zarządczego tzn. właściciele, prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy administracyjni i finansowi;
• firmy oferujące produkty lub świadczące usługi dla klientów flotowych. W skład tych podmiotów wchodzą m.in. koncerny samochodowe, koncerny paliwowe, koncerny oponiarskie, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, przedstawiciele Car Fleet Management, firmy serwisujące i dystrybutorzy części zamiennych do samochodów, dealerzy flotowi, producenci i dystrybutorzy urządzeń i oprogramowania IT, GPS; ogólnie ponad 100 wystawców;
• członkowie i klienci partnerów Fleet Meetings;
• goście honorowi.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane