/  / Tajemniczy model z Russelsheim

Tajemniczy model z Russelsheim

null
© Opel
null

Głównej fabryce firmy Adam Opel AG w niemieckim Russelsheim zostanie powierzona produkcja nowego modelu samochodu. Mając na uwadze względy konkurencyjności, spółka nie podaje żadnych innych szczegółów w tej sprawie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Obecnie fabryka w Russelsheim wytwarza egzemplarze modelu Opel Insignia w czterech różnych wersjach. Do tego w roku 2015 dołączy jeszcze Zafira Tourer, która trafi do Russelsheim po zakończeniu produkcji w likwidowanej fabryce Bochum.

Koncern zdecydował też już, że następcą Zafiry Tourer będzie kompaktowy model rodzinny pozycjonowany jako crossover. Miejscem produkcji tego akurat samochodu będą zakłady grupy PSA Peugeot Citroen w Sochaux. Omawiany pojazd powstanie w oparciu o architekturę zaprojektowaną przez stronę francuską (patrz TUTAJ).


Autor: Rafał Żaglewski
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane