/  / Szkolenie z likwidacji szkód komunikacyjnych

Szkolenie z likwidacji szkód komunikacyjnych

PIM|
null
null

Polska Izba Motoryzacji zaprasza na szkolenie dla dealerów, serwisów i central motoryzacyjnych, prowadzone przez doświadczonego trenera i prawnika, mecenas Katarzynę Michno-Nasierowską. Spotkanie już 5 czerwca (czwartek).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Szkolenia z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych w ujęciu prawnym to stale cieszący się powodzeniem sposób na sprawną likwidację szkód. Dobrze przygotowane, merytoryczne, jak i ciekawie prowadzone spotkanie jest gwarancją sukcesu i zadowolenia uczestników, którzy od razu po szkoleniu mogą zastosować pozyskaną wiedzę.

Najnowsza wiedza z zakresu przepisów prawa daje sporą przewagę konkurencyjną, pozwala omijać problemy, które decydują o wyniku finansowym warsztatu.

Niekwestionowaną wartością dodaną szkolenia jest możliwość skonsultowania problemowego przypadku, który miał miejsce w danym serwisie i znalezienie najlepszego rozwiązania. Nie bez znaczenia pozostają również pozyskane podczas szkolenia kontakty i wymiana cennego doświadczenia.

Spotkanie odbywa się w małych grupach (12-18 osobowych). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pełen program szkolenia i szczegóły dostępnena stronie pim.pl w zakładce SZKOLENIA.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane