/  / Szkolenie dla menadżerów aut firmowych

Szkolenie dla menadżerów aut firmowych

Fleet Meetings|
null
© FleetMeetings
null

W dniach od 21 do 23 października we Wrocławiu odbędzie się ogólnopolskie szkolenie dla managerów aut firmowych z cyklu Fleet Management Training. Temat przewodni szkolenia brzmi: "Od negocjacji aż po odsprzedaż – samochód w firmie".

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Tegoroczne spotkanie będzie w znacznej mierze dotyczyło tego, jak efektywnie i skutecznie współpracować z dostawcami usług flotowych, a szczególnie z firmami sektora ubezpieczeniowego. Zobaczymy, w jakiej materii są problemy i jak im zaradzić. Poruszy się także kwestie prawno-podatkowe, a w szczególności korzystanie z samochodu służbowego do celów prywatnych.

Cechą omawianych szkoleń jest to, że prelegenci to zawsze praktycy i duża część wykładów odbywa się na zasadach case-study, czyli pracy na przykładach i problemach wziętych z życia. Taką formę wykładu będą mieli mecenasi ze współpracującej z organizatorami międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells: Andrzej Dębiec i Zbigniew Marczyk, którzy poruszą kwestię prawne i podatkowe związane z eksploatacją samochodów firmowych.

Natomiast o zarządzaniu kosztami ubezpieczeń w odniesieniu do szkodowości floty, z uwzględnieniem kosztów zarządzania naprawami oraz części użytych do ich wykonania opowie międzynarodowy specjalista, Ernie Greszta z firmy LeasePlan.

O podstawowych zasadach i sytuacjach spornych wynikających ze zwrotu lub odsprzedaży samochodów flotowych opowie Grzegorz Grodecki, dyrektor operacyjny Masterlease. Jest to newralgiczny aspekt współpracy na linii fleet-manager oraz firma CFM. Wielu z fleet-managerów boi się utraty pracy, kiedy pojawi się firma CFM, ale okazuje się, że niepotrzebnie.

Właśnie o zmieniających się obowiązkach flotowców w przypadku skorzystania z usług firm CFM opowiedzą Anna Wiśniewska z PZWLP oraz Bartosz Wiśniewski, fleet-manager z firmy Provident.

Podczas szkolenia Fleet Management Training odbędzie się także specjalna prezentacja najnowszych modeli samochodów marek (m.in. Volkswagen, Audi, Hyundai, KIA, Renault, SEAT, Skoda, Toyota, Mercedes-Benz, Mazda), które dedykowane są polskim flotom.

Szczegóły dotyczące szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy patrz TUTAJ.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane