/  / Szkolenia otwarte i nowa książka Motomarketing.pl

Szkolenia otwarte i nowa książka Motomarketing.pl

Motomarketing.pl|
null
© Motomarketing.pl
null

W najbliższym czasie firma Motomarketing.pl zorganizuje szkolenia otwarte dla warsztatów samochodowych, koncentrujące się na następujących zagadnieniach.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Na jesień firma Motomarketing.pl przygotowała szkolenia otwarte dla warsztatów samochodowych:
- Szkolenie prawne: prawa serwisu i klienta (19 listopada; zapisy do 30 października)
- Warsztat w internecie. Marketing internetowy w warsztacie (20 listopada; zapisy do 30 października)

Pierwsze szkolenie pozwala firmom przygotować się na coraz większą świadomość swoich praw wśród klientów indywidualnych i firmowych; mowa więc będzie o gwarancji, rękojmi i zgodności z umową, warunkach świadczenia usług i załatwianiu reklamacji.

Drugie szkolenie pozwoli na dobranie do potrzeb warsztatu najskuteczniejszej formy promocji internetowej; będzie się więc mówiło o optymalnym wykorzystaniu własnej strony internetowej, pozycjonowaniu, płatnych reklamach, mailingach i zakupach grupowych. Padną odpowiedzi na pytanie, czy i co może zrobić warsztat, aby sensownie pozyskiwać klientów dzięki internetowi.

Więcej informacji o programie szkoleń i warunkach uczestnictwa na motomarketing.pl, na info@motomarketing.pl oraz pod numerem telefonu 601 175 196.

Drugą propozycją dla warsztatów samochodowych jest nowa książka "Sprzedaż w warsztacie samochodowym – część 3. Pytaj, planuj, angażuj, negocjuj". Dotyczy ona nieomawianych wcześniej technik sprzedaży i komunikacji z klientem (rola pytań w sprzedaży, techniki prezentacji produktu i usługi, efekt wzbudzenia ciekawości w kliencie, zamykanie sprzedaży, podstawy negocjacji).

Wydawnictwo, dołączone do miesięcznika Nowoczesny Warsztat, trafi bezpłatnie do 10 000 warsztatów mechanicznych pomiędzy wrześniem a listopadem.

Osoby, które nie otrzymają książki, mogą kupić to i inne wydawnictwa na stronie motomarketing.pl.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane