/  / Suzuki w Płocku

DEALERZY | Suzuki w Płocku

null
© Suzuki
null

Sieć autoryzowanych salonów i serwisów Suzuki Motor Poland powiększyła się o kolejną lokalizację. W lutym otwarto w Płocku nowy punkt – należący do firmy Budmat Auto.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Klienci odwiedzający nowy salon sprzedaży – znajdujący się w Płocku przy ulicy Bielskiej 67 – mogą liczyć na profesjonalną obsługę i zapoznać się z pełną ofertą rynkową marki Suzuki, a także zawrzeć umowy ubezpieczeń komunikacyjnych. Punkt serwisowy zapewnia szeroki zakres usług i gwarantuje wysoki poziom napraw gwarancyjnych oraz czynności eksploatacyjnych.

Oficjalne rozpoczęcie sprzedaży samochodów marki Suzuki w salonie Budmat Auto było także okazją do wzięcia udziału w premierowym pokazie najnowszej Vitary oraz pozyskania atrakcyjnych rabatów. Organizatorzy zapewnili zebranym gościom również wiele atrakcji – w tym pokazy tańca i japońskiej kaligrafii.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane