/  / Suwałki to nowy punkt na mapie Volvo Trucks

Suwałki to nowy punkt na mapie Volvo Trucks

Volvo Trucks Poland|
null
© Volvo Trucks
null

Na polskiej mapie Volvo Trucks w grudniu ubiegłego roku pojawił się nowy punkt sprzedaży i serwisu Volvo Truck Center – Suwałki. 13 września dokonano uroczystej inauguracji działalności tej najdalej na północny-wschód wysuniętej placówki.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy punkt powstał z myślą o dużym potencjale klientów działających w tej części kraju, w celu zapewnienia im łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej oferty produktów i usług Volvo.

W oficjalnej inauguracji działalności obiektu oprócz przedstawicieli Volvo uczestniczyli licznie zgromadzeni goście: przede wszystkim klienci, przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi oraz dziennikarze.

"Wraz z uruchomieniem nowego punktu w Suwałkach Volvo Trucks robi kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, że dzięki jego funkcjonowaniu, dzięki temu, że jesteśmy bliżej Państwa - naszych klientów, zarówno pozycja, jak i oferta firmy w tej części Polski zostanie jeszcze bardziej wzmocniona - powiedziała podczas inauguracji Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzający Volvo Truck Center Polska.

W Polsce działa obecnie 12 punktów Volvo Truck Center oraz 20 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo. To łącznie daje liczbę 32 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

W Suwałkach znajduje się również jeden z 23 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.

Serwis Volvo Truck Center w Suwałkach zajmuje powierzchnię 600 m2, na które składają się dwa pełnoprzejazdowe stanowiska naprawcze, część biurowa oraz magazynowa.

Serwis zatrudnia 8 osób i świadczy pełną gamę usług serwisowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane