/  / Sukcesy Jeepa w ojczyźnie Fiata

Sukcesy Jeepa w ojczyźnie Fiata

null
© Jeep
null

Jeep może pochwalić się bardzo wysokimi wzrostami sprzedaży na rynku włoskim. Za tymi sukcesami stoi model produkowany właśnie na Półwyspie Apenińskim – czyli Jeep Renegade.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
We wrześniu marka Jeep zaliczyła kolejny udany miesiąc pod względem sprzedaży samochodów na rynku włoskim – dzięki wynikowi na poziomie prawie 2 500 rejestracji wolumen firmy poszedł w górę aż o 251,1%.

Duży wzrost widoczny jest zresztą również w przypadku danych skumulowanych, które uwzględniają wyniki za cały okres od stycznia do końca września. Otóż Jeep znalazł na rynku włoskim klientów już na 22 100 swoich samochodów, co oznacza poprawę rzędu 261,9%.

Jeep Renegade w czołówce
Wprowadzony do oferty rok temu model – czyli Jeep Renegade – utrzymuje we Włoszech wysokie notowania jako jeden z najpopularniejszych graczy wśród małych SUV-ów. Wrześniowy wynik Renegade'a to blisko 1 900 rejestracji przy udziale w segmencie około 12,7%.


AUTOR: RAFAŁ ŻAGLEWSKI
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane