/  / Styczniowy rekord Skody

Styczniowy rekord Skody

null
© Skoda
null

Producent takich modeli jak Octavia czy Superb bardzo udanie wszedł w nowy rok 2016. Świadczą o tym wyniki sprzedaży Skody za styczeń.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W pierwszym miesiącu nowego roku kalendarzowego Skoda Auto zrealizowała na rynku światowym dostawy na poziomie 91 600 egzemplarzy. To o 5,2% więcej niż w analogicznym miesiącu 2014. A zarazem mówimy tu o najlepszym wyniku styczniowym w dotychczasowej historii przedsiębiorstwa znad Wełtawy.

Styczniowa lista przebojów
Najchętniej wybieranym modelem w gamie niezmiennie pozostaje Octavia. W styczniu uzyskała ona wynik na poziomie około 39 200 egzemplarzy (-0,8%).

Dużymi wzrostami notowań legitymują się w gamie Skody takie modele jak Fabia (14 500 sztuk | +25,8%) oraz Superb (9 900 sztuk | +62,3%) i Yeti (8 800 sztuk | +29,4%).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane