/  / Startuje PZPO

Startuje PZPO

PZPO|

14 listopada odbyła się konferencja inaugurująca działalność Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego. Licznie zgromadzeni dziennikarze zapoznali się z wynikami raportu przygotowanego przez Millward Brown pt.: "Badanie opinii publicznej dotyczącego świadomości znaczenia opon dla bezpieczeństwa jazdy i ochrony środowiska".

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Gościem specjalnym konferencji była Fazilet Cinaralp z Sekretariatu Generalnego ETRMA (European Tyre and Rubber Manufacturers' Association), która przedstawiła branżę oponiarską z perspektywy europejskiej.

Wieczorem tego samego dnia odbyła się uroczysta gala, w której udział wzięli m.in. przedstawiciele branży, ministerstw oraz ambasadorowie. Przemówienia otwierające wygłosili Jerzy Witold Pietrewicz, sekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki, Jacek Męcina, sekretarz stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, Patrick Lepercq, prezydent ETRMA oraz Armand Dahi, prezes PZPO.

Misją PZPO jest wspieranie, pomoc i upowszechnianie wkładu firm członkowskich do wszystkich ważnych aspektów życia społecznego, takich jak transport, bezpieczeństwo drogowe i zrównoważony rozwój. Jako organizacja pracodawców i partner społeczny PZPO będzie prezentować opinie branży w sprawach związanych z gospodarką, w zakresie środowiska i klimatu, energii, bezpieczeństwa drogowego, standardów technicznych, informacji i ochrony konsumentów oraz bezpieczeństwa pracy.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane