/  / SsangYong z rekordem w marcu

SsangYong z rekordem w marcu

null
© SsangYong
null

Firma SsangYong Motor sprzedała w marcu łącznie 13 232 samochody. Na ten wynik składa się 5 850 sztuk na rynku krajowym w Korei oraz 7 382 egzemplarzy w ramach eksportu (wliczając zestawy montażowe w standardzie CKD).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W porównaniu do zeszłego roku marcowa sprzedaż marki wzrosła o 23%, a w skali rocznej o 17,3%. Przyczynił się do tego wzrost eksportu obserwowany po premierze nowego Korando oraz stały wzrost sprzedaży na rynku w Korei, największy spośród całej konkurencji.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że sprzedaż miesięczna SsangYonga utrzymuje trend wzrostowy nieprzerwanie od trzech miesięcy, ponownie przekrywszy poziom 13 000 samochodów.

W południowokoreańskiej centrali prognozują, że sprzedaż marki SsangYong w Europie odzyska dawny poziom, na co wskazuje wzrost w sprzedaży w pierwszym kwartale aż o 68,5% (3 971 egzemplarzy).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane