/  / Sprzedaż Fiata na dużym plusie

Sprzedaż Fiata na dużym plusie

null
© FIAT
null

We wrześniu zanotowano na rynku europejskim wzrost rejestracji nowych osobówek marki Fiat. I to aż o 15%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
We wrześniu rejestracje nowych samochodów osobowych marki Fiat wyniosły na rynku europejskim łącznie prawie 60 600 egzemplarzy. To o 15% więcej niż w analogicznym miesiącu rok wcześniej. Udział rynkowy przypadający na Fiata podskoczył do 4,3%.

Z kolei w ujęciu sumarycznym od stycznia marka Fiat uzyskała wynik rejestracji powyżej 503 000 sztuk, co daje wzrost o 10,6%.

Na czele segmentu mini
Marka Fiat – wraz z modelami Panda oraz 500 – plasuje się jako lider europejskiego segmentu A. Uzyskany we wrześniu udział wyniósł około 27,2%, natomiast narastająco od stycznia prawie 28%.

Przypomnijmy, że zaledwie kilka miesięcy temu w sprzedaży pojawiła się wersja Fiata 500 po zmianach modernizacyjnych. Zmiany miały na celu tchnąć ducha świeżości we włoskiego malucha, jednak z zachowaniem wszystkich tych elementów, które tak przypadły do gustu użytkownikom "pięćsetki" nie tylko w samej Europie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane