/  / Sprzedali już więcej niż w całym 2013

Sprzedali już więcej niż w całym 2013

GM Poland|
null
© Opel
null

Od stycznia do końca września sprzedaż nowych samochodów Opla w Polsce wyniosła łącznie aż 20 721 egzemplarzy. To więcej niż wolumen za cały ubiegły rok kalendarzowy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
We wrześniu sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 2 370 samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5 t. Tak wynik daje ponad 58% wzrostu w porównaniu do tego samego miesiąca rok wcześniej. Dla Opla był to jednocześnie najlepszy wrzesień licząc od 10 lat.

Natomiast łącznie po dziewięciu miesiącach sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 20 721 samochodów, czyli o prawie 43% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku (14 497 sztuk).

Liderem sprzedaży marki jest model Opel Astra (6 429 sztuk). Za nią uplasowała się Corsa z wynikiem 5 523 egzemplarzy, a trzecie miejsce na podium przypadło Insignii (3 191 aut).

Bardzo dobrze radzi sobie również Mokka, dla której wrzesień był najlepszym miesiącem w historii modelu. Sprzedaż wyniosła 257 egzemplarzy, co oznacza wzrost o prawie 145%. Sumarycznie od stycznia sprzedano polskim klientów 1 580 sztuk Mokki.

"Już we wrześniu przekroczyliśmy całkowity wolumen sprzedaży 2013 roku, który wyniósł 19 858 samochodów - cieszy się Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland. "Bardzo dobre wyniki Opla oczywiście cieszą, jednak my koncentrujemy się na dalszej ofensywie rynkowej i ostatnim kwartale. Od października zaoferowaliśmy klientom w Polsce wybrane modele Opla w specjalnej zimowej ofercie".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane