/  / Sprzedali 200-tysięczny samochód przez internet

Sprzedali 200-tysięczny samochód przez internet

ALD AUTOMOTIVE|
null
null

W czwartym kwartale ubiegłego roku firma ALD Automotive osiągnęła kolejny kamień milowy, sprzedając 200-tysięczny samochód używany za pośrednictwem platformy internetowej ALD carmarket.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Osiągnięcie to potwierdza skuteczność tej elektronicznej platformy handlowej w spełnianiu oczekiwań przedsiębiorców zawodowo zajmujących się handlem używanymi pojazdami, wśród których cieszy się ona dobrą opinią i wciąż rosnącym zainteresowaniem. Dowodzi również, że ALD carmarket jest narzędziem niezawodnym, o przejrzystych zasadach funkcjonowania aukcji i przetargów online.

W ramach udoskonalania platformy i dalszego zwiększania jej popularności od października 2013 ALD Automotive udostępniła na największych rynkach wersję strony internetowej ALD carmarket dostosowanej do urządzeń mobilnych.

System przetargowy ALD carmarket jest obecnie używany w 22 krajach, w tym w Polsce. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz samochodów używanych.

Grupa ALD Automotive stopniowo wdraża platformę ALD carmarket na wszystkich 37 rynkach, na których działa. Firma będzie nadal wspierać rozwój sprzedaży samochodów używanych za jej pośrednictwem i stawia sobie za cel osiągnięcie odsetka sprzedanych w ten sposób aut poleasingowych na poziomie 75% do roku 2015.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane