/  / Sprawdzony partner

Sprawdzony partner

null
© Alphabet
null

Na przestrzeni 8 lat współpracy z firmą 3M w Polsce Alphabet wyleasingował i obsłużył już prawie pół tysiąca samochodów. W lipcu zostało natomiast złożone 300. zamówienie w ramach umowy na full service leasing.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wieloletnia współpraca i okrągłe liczby, osiągnięte przez flotę 3M, to dobra sposobność, żeby bliżej przyjrzeć się tej wyjątkowej współpracy. 3M należy bowiem do prestiżowego grona firm, które do swojej działalności na każdym polu – w tym przypadku również na polu flotowym – podchodzą bardzo poważnie.

Na szczególną uwagę zasługuje polityka doboru służbowych samochodów, tworzona w oparciu o szczegółowo wyznaczone cele systematycznego obniżania emisji dwutlenku węgla.

"Troska o środowisko naturalne stanowi niezwykle istotny element działalności naszej firmy. Odnosi się to zarówno do naszej działalności biznesowej, jak i codziennych aktywności operacyjnych (w tym także floty służbowych pojazdów). Obecnie wszystkie nasze pojazdy mieszczą się w limitach emisji CO2 od 110 do 150 g/km - tłumaczy Witold Jóźwiak, dyrektor administracji w 3M Poland".

"Alphabet Polska od lat pomaga nam dobierać modele samochodów tak, aby z jednej strony odpowiadały one optymalnie naszym potrzebom operacyjnym, a z drugiej aby stanowiły jak najkorzystniejszą ofertę pod względem zarówno kosztów, jak i emisji dwutlenku węgla. Z roku na rok firma 3M podnosi poprzeczkę w tym zakresie, wyznaczając standardy dla innych użytkowników dróg. Przykładowo w 2015 r. emisja CO2 naszej floty będzie mieścić się już w limitach 110 do 140 g/km".

Troska o środowisko naturalne to pierwsze kryterium, według którego dobierane są służbowe pojazdy firmy 3M. Jednak to nie koniec. Każdy samochód we flocie zanim wyjedzie na drogę musi bowiem spełnić także szereg wymagań w zakresie dodatkowego wyposażenia, zwiększającego bezpieczeństwo kierowców. Dla przykładu, zestawy głośnomówiące i czujniki parkowania stanowią standardowe wyposażenie w nowo zamawianych pojazdach, minimalizując tym samym szkodowość floty oraz zwiększając bezpieczeństwo kierowców.

Obecnie flota 3M liczy ponad 250 samochodów. W tym roku Alphabet Polska dostarczył już około 50 nowych pojazdów, a drugie tyle ma wyjechać na drogi jeszcze do końca 2014.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane