/  / Solaris składa odwołanie do KIO

Solaris składa odwołanie do KIO

null
© Solaris
null

Firma Solaris Bus & Coach złożyła do Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie od czynności wyboru przez Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie oferty na dostawę 10 autobusów elektrycznych.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W postępowaniu przetargowym na dostawę 10 autobusów elektrycznych dla MZA w Warszawie wpłynęły dwie oferty. Cena w ofercie  firmy Solaris za jeden autobus elektryczny wynosi 1.780.000 złotych netto, natomiast cena ze jeden autobus produkcji chińskiej, zaoferowany przez konkurenta, wynosi 1.266.369,67 mln złotych netto.

Tym samym Solaris na podstawie artykułu 89 Ustawy prawo zamówień publicznych z dnia 29 stycznia 2004 roku kieruje do Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie ze względu na rażąco niską cenę w stosunku do przedmiotu zamówienia.

Spółka w złożonym odwołaniu wnioskuje o odrzucenie oferty konkurenta i tym samym o wybór oferty na autobusy elektryczne marki Solaris.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane