/  / Skoda z nogą na gazie

Skoda z nogą na gazie

null
© Skoda
null

To był najlepszy wrzesień w historii Skoda Auto. Do klientów na świecie dostarczono około 95 600 samochodów czeskiego producenta, co daje wzrost o dynamice 10,4%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Liderem rankingu sprzedaży była oczywiście Octavia, na którą przypadło we wrześniu bieżącego roku ponad 33 400 egzemplarzy. Miejsce drugie na podium zapewniła sobie natomiast Skoda Rapid z dynamiką wzrostu dostaw, która wyniosła ponad 107% w porównaniu z wynikiem ubiegłorocznym (21 800 sztuk).

Podczas trwającej właśnie wystawy motoryzacyjnej Paryż 2014 światło dzienne ujrzała Skoda Fabia po zmianach generacyjnych. Premiera rynkowa "czeszki" w wersji hatchback nastąpi w europejskich salonach sprzedaży już w listopadzie. Natomiast w styczniu 2015 dołączy do oferty Fabia kombi.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane