/  / Skoda z lekkim spadkiem

Skoda z lekkim spadkiem

null
© Skoda
null

We wrześniu marka Skoda dostarczyła na rynek światowy około 93 600 nowych samochodów. To mniej niż w analogicznym okresie rok wcześniej o 2,1%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jako korzystną Skoda podsumowuje sytuację rynkową, utrzymującą się w krajach Europy Zachodniej oraz Środkowej. Notowane tam wyniki próbują zrekompensować słabszą koniunkturę, która dotyka za to takie kraje i regiony świata jak Chiny, Rosja oraz Europa Wschodnia.

Fabia idzie w górę
Liderem popularności wśród poszczególnych modeli Skody pozostaje Octavia. We wrześniu notowania tego modelu poszły w górę o kolejne 9% przy wyniku na poziomie 36 400 sztuk. Dynamicznie rośnie też sprzedaż Fabii, która w koncernowych statystykach wysforowała się ponownie na pozycję wicelidera (+32,5%; 19 600 dostarczonych egzemplarzy).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane