/  / Skoda wyróżniona w konkursie Automotive Brand Contest

Skoda wyróżniona w konkursie Automotive Brand Contest

Skoda|
null
© Skoda
null

Podczas międzynarodowego konkursu wzornictwa Automotive Brand Contest Skoda zdobyła nagrodę w kategorii: architektura. Wyróżnienie czeski producent otrzymał za obecność podczas ubiegłorocznych targów we Frankfurcie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jury doceniło przede wszystkim międzynarodowe pozycjonowanie marki oraz jej spójność wizerunkową.

We Frankfurcie Skoda zaprezentowała swój prototyp o nazwie MissionL, dzisiaj szerzej znany jako model produkcyjny Rapid. Samochód ten wprowadza odświeżony język wzornictwa marki i wytwarzany jest w głównym zakładzie producenta w Mlada Boleslav.

Od 2013 roku będą także produkowane specjalne wersje tego auta z przeznaczeniem na rynek chiński, a od 2014 roku na rynek rosyjski.

Podczas ubiegłorocznych targów we Frankfurcie kolejną atrakcją na stoisku marki był wielki, trójwymiarowy globus z unikalnymi kodami dla każdego kontynentu. Kody te po odczytaniu za pomocą smartfonów zapewniały możliwość zapoznania się z różnymi zdjęciami i filmami prezentującymi modele czeskiego producenta.

Zdaniem jury konkursu, Skoda podczas budowania komunikacji marki wykazała się niezwykłą kreatywnością i spójnością, co przyciągnęło do ich stoiska znaczną ilość gości.
   
Automotive Brand Contest to międzynarodowy konkurs designu przeznaczony dla wszystkich producentów samochodowych. Pierwsza edycja wydarzenia miała miejsce rok temu. Nagrody są przyznawane łącznie w 11 kategoriach.

Tegoroczny konkurs skupił się nie tylko na stylistyce pojazdów, ale także na wizerunku marki.

Nagrody zostały przyznane przez Niemiecką Radę Wzornictwa. Jest to niezależna instytucja, która wspiera firmy w komunikacji na arenie międzynarodowej, jednocześnie zwiększając świadomość i kompetencje w zakresie projektowania.

Niemiecka Rada Wzornictwa organizuje także liczne konferencje, zjazdy i seminaria, które promują zasady projektowania.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane