/  / Skoda się rozpycha

Skoda się rozpycha

null
© Skoda
null

Po raz pierwszy w swojej dotychczasowej historii Skoda sprzedała w ciągu jednego miesiąca ponad 100 000 samochodów. Rekordowo prezentuje się też i cały pierwszy kwartał.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Po raz pierwszy w swojej 120-letniej historii spółka z Mlady Boleslav sprzedała w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego ponad 100 000 nowych samochodów – w marcu bieżącego roku padł wynik na poziomie 102 100 egzemplarzy.

Również i cały pierwszy kwartał okazał się dla Skody rekordowy – na rynek światowy trafiło łącznie 265 100 nowych samochodów producenta znad Wełtawy. To o 7,2% więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Najchętniej wybieranym modelem w gamie jest nadal Skoda Octavia. W pierwszym kwartale "czeszka" skusiła prawie 112 000 nabywców, co daje wzrost dostaw o dynamice 18,1%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane