/  / Skoda rozdaje karty w Wielkim Teście Salonów

Skoda rozdaje karty w Wielkim Teście Salonów

Skoda|
null
© Auto Świat
null

Auto Świat zbadał salony samochodowe łącznie różnych 13 marek, które w ubiegłym roku sprzedały najwięcej nowych samochodów w Polsce. W czołówce zestawienia nie zabrakło Skody.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Zadanie do wykonania było ogromne: "tajemniczy klienci" wysłani przez Auto Świat odwiedzili w sumie aż 234 salony samochodowe z różnych częściach Polski. Oceniano szczegółowo organizację obiektu dealerskiego, jakość obsługi oraz przebieg i dostępność jazdy próbnej.
   
Idealny salon mógł zdobyć maksymalnie 200 punktów. W tegorocznym teście Skoda zajęła miejsce drugie, zdobywając 174,4 punktów. Natomiast w podsumowaniu wszystkich dotychczasowych 11 edycji Wielkiego Testu Salonów z lat 2004-2014 salony Skody okazały się najlepsze.

Przedstawicielom poszczególnych marek osobiście gratulował i wręczył dyplomy redaktor naczelny Auto Świata, Stanisław Sewastianowicz.

Wielki Test Salonów 2014

Wielki Test Salonów to największe na polskim rynku tego typu badanie, które przez 11 edycji jest prowadzone według niezmienionej metodologii. Pozwala więc na porównanie wyników z lat ubiegłych. Z podsumowań wyłania się optymistyczny obraz: średnia ocen z roku na rok się podnosi, a polscy klienci mogą być zadowoleni.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane