/  / Sixt dla Polskiego Związku Narciarskiego

Sixt dla Polskiego Związku Narciarskiego

Sixt Polska|
null
© Sixt
null

Firma Sixt Rent a Car została oficjalnym partnerem transportowym Polskiego Związku Narciarskiego. To już kolejny, tak znamienny sukces Sixt Polska zaraz po wygranym przetargu na obsługę transportową mistrzostw w piłce nożnej Euro 2012.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Już od kilku lat sporty zimowe, a w szczególności skoki oraz biegi narciarskie elektryzują wszystkich Polaków. Od grudnia do marca podczas zmagań skoczków i biegaczy w napięciu obserwujemy, kto zakwalifikuje się do drugiej serii, czy będzie miał korzystny wiatr lub dobrze posmarowane narty w biegu stylem łyżwowym.

Po pamiętnych sukcesach Adama Małysza zawodnicy dyscyplin zimowych w dalszym ciągu odnoszą ogromne sukcesy. Młodzi, ambitni i dążący do perfekcji rywalizują nie tylko o najwyższe noty, ale również o miejsca na podium, które systematycznie zdobywają.
 
Sixt rent a car Polska, będąc specjalistą w dziedzinie wynajmu krótko- i długoterminowego oraz zarządzania flotami samochodów, nawiązał współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim. Zaszczytny tytuł oficjalnego partnera transportowego zobowiązuje i daje przywilej zapewnienia pełnej mobilności zarówno zawodnikom, jak i sztabowi szkoleniowemu PZN.

W ramach trzyletniej umowy współpracy Sixt Polska oddaje w użytkowanie wraz z pełną obsługa serwisową 12 samochodów, zarówno osobowych, jak i vanów.
 
"Zawarta z Polskim Związkiem Narciarskim umowa to kolejny, tak duży sukces Sixt Polska. Cieszymy się, że nasza reprezentacja będzie mogła korzystać z floty samochodów Sixt. Wybór naszej firmy z pośród rosnącej konkurencji jest potwierdzeniem jakości świadczonych przez spółkę usług oraz zaangażowania się Sixt Polska w rozwój i promocję sportu w naszym kraju - podkreśla Paweł Reczyński, prezes zarządu Sixt rent a car Polska.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane