/  / Siemens z Sixt Polska

Siemens z Sixt Polska

Sixt Polska|

Sixt Rent a Car, jedna z najprężniej działających na polskim rynku firm w sektorze wynajmu samochodów, podpisała kontrakt z Siemens Polska. To już kolejny sukces wypożyczalni zaraz po wygranym przetargu na świadczenie usługi limousine service dla linii Emirates Airlines.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Umowa o współpracy z Siemens Polska stanowi poważny krok w dalszym rozwoju Sixt Rent a Car Polska. Spółka nieustannie podejmuje działania mające na celu zwiększenie rozpoznawalności marki w kraju: otwiera nowe punkty wynajmu, rozszerza posiadaną flotę samochodową oraz nawiązuje współpracę z wieloma kontrahentami.

Z myślą o swoich pracownikach Siemens w grudniu zeszłego roku rozpisał przetarg, na mocy którego postanowił wybrać kontrahenta, z którym zawrze umowę na wynajem długoterminowy. Z pośród nadesłanych ofert Sixt Rent a Car Polska okazał się po raz kolejny bezkonkurencyjny.

W ramach współpracy firma dostarczy 100 samochodów na trzy lata trwania kontraktu wraz z pełną obsługą serwisową. Obejmować ona będzie m.in. wsparcie w wyborze samochodu, obsługę techniczną, wymianę opon, auto zastępcze w razie kolizji oraz ubezpieczenie wraz z likwidacją szkód.

Wśród wybranych marek znalazły się Ople, Volkswageny, a także BMW. Pierwsze samochody pracownicy Sixt przekazali już na początku sierpnia.

"Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się wygrać tak ważny przetarg. Spośród wielu firm wynajmu w Polsce wybranie właśnie naszej to duża nobilitacja, ale także potwierdzenie jakości świadczonych usług przez Sixt - podkreśla Łukasz Żurek, dyrektor zarządzający w Sixt Rent a Car Polska.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane