/  / Serwis Scania zmienia adres

Serwis Scania zmienia adres

Scania Polska|
null
© Scania
null

Już 1 września serwis Scania Polska w Białymstoku rozpocznie działalność w nowej lokalizacji. Punkt zlokalizowany jest w miejscowości Choroszcz przy wyjeździe z Białegostoku w stronę Warszawy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Placówka świadczy pełen zakres usług w obszarze przeglądów, napraw ciężarówek, naczep, autobusów, silników przemysłowych, prostowania ram oraz napraw powypadkowych, laserowej regulacji zbieżności i kalibracji tachografów cyfrowych. Przy serwisie działać będzie również całodobowa pomoc Scania Assistance.

Serwis posiada pełen asortyment części zamiennych Scania i oferuje umowy obsługowo-naprawcze. Na klientów czeka również pełna oferta pojazdów nowych i używanych.

"Powstanie nowego obiektu Scania w Białymstoku jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych klientów oczekujących profesjonalnej, ekonomicznej i skutecznej obsługi pojazdów. W celu zapewnienia klientom kompleksowego serwisu pojazdów podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu wachlarza usług o naprawy powypadkowe - mówi Jacek Dmuchowski, który z dniem 1 stycznia 2015 obejmie stanowisko dyrektora oddziału Scania Polska w Białymstoku

"Dodatkowo otwieramy w ramach działalności serwisu Okręgową Stację Kontroli Pojazdów wprowadzając możliwość wykonania okresowych badań technicznych, jak i pełnej diagnostyki pojazdów ciężarowych i osobowych".

Serwis zatrudnia 12 mechaników, posiada trzy stanowiska przejazdowe, stanowisko diagnostyczne Stacji Kontroli Pojazdów oraz dwa stanowiska do napraw powypadkowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane