/  / Sergio Marchionne ponownie na czele ACEA

Sergio Marchionne ponownie na czele ACEA

ACEA|
null
© FIAT
null

Zarząd ACEA ponownie wybrał Sergio Marchionne na stanowisko prezesa. ACEA to Europejskie Stowarzyszenie Producentów Pojazdów z siedzibą w Brukseli.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Sergio Marchionne, jako dyrektor generalny sojuszu Fiat-Chrysler, funkcję prezesa ACEA objął na początku poprzedniej kadencji po Dieterze Zetsche, prezesie zarządu Daimler AG.

Jednym z najważniejszych priorytetów dla ACEA w roku przyszłym będzie kontynuacja wysiłków na rzecz skutecznego systemu wsparcia i zdecydowanej polityki przemysłowej w Europie. W tym kontekście ACEA będzie ściśle działać w ramach planu CARS 2020, aby mieć pewność, że inicjatywy ogłaszane przez Komisję Europejską w ramach tego programu są rzeczywiści przestrzegane.

Stowarzyszenie ACEA będzie również nadal opowiadać się m.in. za utrzymaniem zapewniających równe traktowanie stron i zrównoważonych umów handlowych.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane