/  / Sekrety flotowej branży

Sekrety flotowej branży

FAB|
null
© FAB
null

Jak nie stracić na kupnie samochodu do przedsiębiorstwa? Jak taniej serwisować pojazdy? Jakie są skutki wprowadzenia nowych przepisów związanych z prywatnym użytkowaniem aut służbowych?

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Na te oraz na inne pytania znaleźć będzie można odpowiedź podczas konferencji "Flotowe spotkania handlowe". Impreza odbędzie się 20 października w Hotelu Airport Novotel w Warszawie. Wśród prelegentów menedżerowie Lotte Wedel, Glenmark, Providenta, Kancelarii Ożóg Tomczykowski, Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy.

Po zakończeniu prezentacji prelegenci oraz menedżerowie kilkunastu firm (m.in. Aquanet, Bristol Myers Squibb, BSH, Cembrit, Cursor, Dąbrowskie Wodociągi Spółka, Konsalnet, Stella Pack, Sto, Welcome Aiport Services) będą czekali na pytania od uczestników. Warto dodać, że część ekspertów wywodzi się z sektora MŚP.

Sesja networkingowa stanowi również okazję dla firm zajmujących się sprzedażą produktów i usług flotowych, by bezpośrednio móc złożyć swoją ofertę. Także przedstawiciele kancelarii chętnie podzielą się swoją wiedzą – oczywiście za darmo. Kilka słów poświęconych zostanie kartom ratowniczym.

Bliższe informacje o spotkaniu na FAB.COM.PL

Bezpłatne zaproszenia czekają
Organizatorem spotkania jest FlotaAutoBiznes. Mamy dla naszych czytelników 10 podwójnych wejściówek. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać maila na adres tomek.czarnecki@fab.com.pl ze swoim imieniem, nazwiskiem i nazwą przedsiębiorstwa, w którym pracuje czytelnik – z dopiskiem w tytule "BAF". Kto pierwszy, ten lepszy.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane