/  / SEAT w Warszawie

DEALERZY | SEAT w Warszawie

null
© SEAT
null

Warszawski autoryzowany dealer marki SEAT czeka na klientów. Salon oddano do użytku w dogodnej lokalizacji przy ulicy Łopuszańskiej 72.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy salon SEAT-a otworzył swoje podwoje 11 września. Największych emocji dostarczył jednak Weekend Otwarcia, który odbył się w dniach 13-14 września. To właśnie wtedy pierwsi klienci mogli liczyć na wysokie rabaty oraz niespodzianki. Na osoby, które z bliska chciały poznać poszczególne modele hiszpańskiej marki, czekali profesjonalni sprzedawcy i doradcy. Nie zapomniano również o możliwości odbycia jazdy próbnej.

Salon SEAT-a przy ul. Łopuszańskiej 72 oferuje ponadto autoryzowany serwis, w którym można dokonywać fachowych napraw z wykorzystaniem oryginalnych części.

"Bardzo cieszymy się z otwarcia nowego salonu SEAT-a w Warszawie. Do dyspozycji naszych klientów jest obiekt o powierzchni około 400 m2, na której prezentujemy wszystkie modele SEAT-a. Nasi doradcy handlowi pomogą klientom przy wyborze odpowiedniego modelu oraz w formalnościach kredytowo-leasingowych i ubezpieczeniowych - zaprasza Michał Ratyński z Carsed w Warszawie.

"Posiadamy także komis, w którym można zostawić swoje dotychczasowe auto w rozliczeniu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również serwis o powierzchni około 700 m2 z najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym. Łącznie w naszym salonie pracuje 27 wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane