/  / SEAT kończy rok na dużym plusie

SEAT kończy rok na dużym plusie

null
© SEAT
null

Oto najkrótsze podsumowanie wyników sprzedaży hiszpańskiego producenta na rynku niemieckim. W roku kalendarzowym 2013 rejestracje samochodów osobowych marki SEAT zwiększyły się nad Renem o ponad 22%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W minionym roku rejestracje marki SEAT w Niemczech przekroczyły 83 300 egzemplarzy (+22,4%). W ten sposób SEAT jest marką wolumenową, która całym na rynku niemieckim notującym spadek o ponad 4%, rośnie aktualnie w tempie najszybszym.

Wynik marki SEAT daje w Niemczech udział rynkowy na poziomie 2,8%. Dla porównania, w roku 2012 było to 2,2%, natomiast w roku 2011 – 1,8%.

Spory wzrost hiszpańska marka osiągnęła również w miesiącu grudniu: wynik prawie 6 200 egzemplarzy jest lepszy od tego sprzed roku o 12,4%. Udział rynkowy wyniósł około 2,9%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane