/  / Samochód premium jako auto zastępcze

Samochód premium jako auto zastępcze

Sixt|
null
© Lexus
null

Panująca obecnie aura sprzyja częstszym niż dotąd kolizjom i wypadkom drogowym, a te spotykają nie tylko użytkowników samochodów klasy ekonomicznej czy średniej, ale także premium.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Na krajowym rynku mało jest firm, które są w stanie zaoferować samochody premium w ramach usługi auto zastępcze z OC sprawcy. Nie oznacza to jednak, że ich nie ma.

W ostatnim miesiącu flotę pojazdów oferowanych przez Sixt Program Auta Zastępczego zasiliły nowe Lexusy IS 250. Eleganckie limuzyny w odcieniach czerni będą w głównej mierze dostępne dla kierowców, którzy na co dzień poruszają się samochodami miedzy innymi takimi jak Audi A4, BMW 3, Mercedes Klasy C, Volvo C70 czy Hyundai Grandeur.

Zakupione przez Sixt PAZ Lexusy charakteryzują się bogato wyposażonym wnętrzem oraz wysoką jakością materiałów wykończeniowych. Nie są to jedyne auta we flocie PAZ z segmentu premium; w ofercie firma posiada m.in. takie samochody jak Mercedes ML, Audi Q7 czy BMW X5.

Decyzja o nabyciu powyższych pojazdów podyktowana jest nie tylko rozszerzeniem oferty w grupie aut premium, ale również rosnącym zainteresowaniem ze strony poszkodowanych w wypadku kierowców.

Oferta samochodów luksusowych wyróżnia Sixt na tle konkurencji, ponieważ nie wszystkie wypożyczalnie posiadają w swoim parku auta nowe, a przede wszystkim luksusowe. Dlatego też w kolejnych miesiącach firma ma w planach zakupy następnych pojazdów również z grupy premium.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane