/  / Salony Skody w nowej szacie

Salony Skody w nowej szacie

null
© Skoda
null

Kolejny ważny etap w procesie rebrandingu sieci salonów Skody na świecie – do użytku oddano już 2000. obiekt zaprojektowany według nowych założeń CI tej marki.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Obecnie na nowy design korporacyjny Skody przeszły już salony w 42 krajach, między innymi w Polsce, Czechach, Tajwanie czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W niektórych krajach – jak w Czechach, Włoszech, Portugalii czy na Węgrzech – modernizacja punktów sprzedaży została już całkowicie zaimplementowana.

W Niemczech – drugim największym rynku Skody po Chinach – do końca roku nowy wygląd przyjmą prawie wszystkie z około 580 obiektów tej marki.

2000. obiekt zaprojektowany według nowych standardów korporacyjnych Skody to punkt zlokalizowany w Stambule. Według planów, do końca bieżącego roku na nowy styl przestawi się ponad 80% z blisko 3 200 salonów marki na świecie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane