/  / Salon samochodowy na kołach

Salon samochodowy na kołach

null
© Jaszpol
null

Co powiecie na Mobilny Salon Samochodowy? To koncepcja, która łączy walory tradycyjnego salonu sprzedaży aut z próbą wyjścia bliżej do klienta.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Pomysłodawcą Mobilnego Salonu jest firma dealerska Jaszpol, której przedstawiciele podkreślają, że obiekt niczym nie różni się od normalnego salonu sprzedaży. Jest wyposażony w cały niezbędny sprzęt i meble, a o profesjonalną obsługę klientów dba dwóch handlowców oraz hostessy. Na powierzchni 160 m2 są eksponowane wszystkie obecnie dostępne modele samochodów z gamy Renault. Istnieje nawet możliwość odbycia jazd próbnych.

Mobilny Salon Samochodowy po raz pierwszy w Polsce uruchomiono w łódzkim CH Manufaktura na okres od 7 do 17 października. W przyszłości punkt będzie eksponowany w innych centrach handlowych i konferencyjnych.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane