/  / Salon JLR w Szczecinie

DEALERZY | Salon JLR w Szczecinie

null
© Jaguar
null

British Automotive Polska rozwija sieć sprzedaży i serwisu. Nowy obiekt dealerski wybuduje w stolicy województwa zachodniopomorskiego spółka GEZET.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Nawiązanie współpracy z firmą GEZET jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie klientów markami Jaguar i Land Rover w Polsce. Nowy salon zapewni łatwy i szybki dostęp do produktów Jaguar Land Rover, w tym również usług posprzedażnych w województwie zachodniopomorskim - wyjaśnia Arkadiusz Miętkiewicz, dyrektor zarządzający segmentu motoryzacyjnego Grupy Marvipol.

Budowa nowego dealerstwa ruszy na wiosnę, a jego uruchomienie zaplanowano na czwarty kwartał 2017. Obiekt o powierzchni ponad  1 700 m2 będzie spełniał wszystkie wymogi i standardy JLR. Inwestycja powstać ma ponadto w atrakcyjnej lokalizacji.

"Uruchomienie salonu w Szczecinie jest elementem strategii ekspansji Jaguar Land Rover w Polsce, która zakłada między innymi, iż w perspektywie najbliższych kilku lat sieć sprzedaży zostanie rozbudowana by, zapewnić obecność obu marek we wszystkich województwach w Polsce - dodaje Arkadiusz Miętkiewicz.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane