/  / Salon jakiego nie znacie

DEALERZY | Salon jakiego nie znacie

null
© Mercedes-Benz
nullnullnullnull

Firma Duda-Cars otworzyła właśnie swój poznański salon po gruntownej modernizacji. To jedno z najbardziej unikatowych miejsc tego typu w Polsce.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Duda-Cars to najstarszy salon marki Mercedes-Benz w Poznaniu. Wysoki poziom serwisu i obsługi zaowocowały przyznaniem nagrody Dealera Roku 2014. Po raz pierwszy dealer marki Mercedes z Poznania może poszczycić się takim tytułem.

"Mamy bardzo ambitne plany. Powiększyliśmy możliwości wystawiennicze z 6 do 22 samochodów, które prezentowane są na dwóch poziomach. Dzięki temu jako jeden z nielicznych punktów dealerskich możemy zaprezentować pełną gamę obecnych modeli Mercedesa, jak i nowo wprowadzanych m.in New Generation Concept Cars - podkreśla Marcin Duda, prezes zarządu Duda-Cars.

Gruntowna przebudowa salonu Duda-Cars wiąże się nie tylko ze zwiększoną przestrzenią ekspozycyjną. Wydzielona została także strefa komfortu z kawiarnią czy strefa VIP. Gości w progu salonu witać będzie concierge, który nie tylko zamówi taksówkę, ale także spełni inne życzenia klientów (np. zarezerwuje bilety do teatru).

Dzięki modernizacji znacznie zwiększyły się także przestrzenie biurowe, które z pewnością wpłyną na komfort pracy personelu. W Duda-Cars pracuje około 100 osób. To jeden z największych pod tym względem salonów samochodowych w zachodniej Polsce.

Duda-Cars jako jeden z nielicznych punktów dealerskich w kraju uczestniczy w programie AMG Performance Center, posiadając profesjonalny punkt sprzedaży tych fabrycznie tuningowanych pojazdów. Największa w Polsce ekspozycja samochodów AMG zaprojektowana została przy współpracy architektów z Affalterbach.

Co ważne, Duda-Cars posiada także największą ofertę samochodów demonstracyjnych AMG. "Zainteresowanie modelami AMG z roku na rok rośnie. Ponad połowę sprzedaży aut z tego segmentu w Polsce generuje nasz salon - mówi Marcin Duda z Duda-Cars.

"Samochody AMG to nie tylko wybitne osiągi, ale także wyjątkowy styl. Niemal każdy element pojazdu może zostać spersonalizowany. Najdroższy model, który dotychczas sprzedaliśmy, kosztował ponad 2,5 mln złotych".

Modernizacji salonu towarzyszy także wprowadzenie do Poznania marki smart. Do tej pory pojazdy te były dostępne jedynie w cztrech miejscach w Polsce.

W Duda-Cars nie tylko będzie można obejrzeć szeroką ekspozycję tych miejskich aut, ale także zapoznać się ze wzornikami lakierów, oklein i tapicerek.

Od 2005 do dziś firma Duda-Cars sprzedała blisko 3 500 samochodów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane