/  / Salon Infiniti Poznań z prawdziwego zdarzenia

DEALERZY | Salon Infiniti Poznań z prawdziwego zdarzenia

null
© IP
null

Najpierw w stolicy Wielkopolski uruchomiono tymczasowy salon sprzedaży Infiniti. Teraz w Poznaniu działa już dealerstwo zbudowane zgodnie z najnowszymi standardami marki.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Centrum Infiniti Poznań to czwarty na polskim rynku salon sprzedaży, jaki uruchomił przedstawiciel marki – firma IP. Obiekt dysponuje powierzchnią ponad 920 m2. To więcej niż np. powierzchnia Centrum Infiniti w Warszawie.

"Efekty sprzedażowe tymczasowego punktu sprzedaży w Poznaniu, który tylko w sierpniu przyjął dziewięć zamówień, potwierdziły zainteresowanie marką Infiniti w Wielkopolsce - mówi Grzegorz Szczypior, prezes Infiniti Polska.

Poznańska inwestycja jest kolejnym etapem w realizacji planu rozbudowy sieci Infiniti w Polsce do sześciu dealerstw. Budowa piątego salonu – we Wrocławiu – weszła już w fazę robót wykończeniowych. Z kolei w najbliższych tygodniach zostanie uruchomiony tymczasowy punkt sprzedaży w Gdańsku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane