/  / Są wyniki, jest nagroda!

Są wyniki, jest nagroda!

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

Już po raz trzeci w swej historii polski oddział Mitsubishi Motors otrzymał nagrodę Excellent Sales Growth Award, przyznawaną przez samego prezesa Mitsubishi Motors Corporation z siedzibą w Tokio. Nagroda jest wyrazem uznania dla wyników sprzedaży, jakie firma osiągnęła w roku fiskalnym 2013.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W ciągu pierwszych 6 miesięcy bieżącego roku sprzedano 2 380 nowych aut Mitsubishi, co stanowi wzrost o prawie 50-procentowej dynamice. Największym powodzeniem cieszyło się Mitsubishi ASX, które znalazło łącznie 1 091 nabywców, notując ponad 70% zwyżkę sprzedaży. Z kolei aż 3,5-krotnie zwiększyła się sprzedaż Outlandera, który trafił do 665 klientów nad Wisłą.

Wśród innych modeli japońskiej marki o 86% zwiększyła się sprzedaż Lancera Sedan, 67% więcej klientów zakupiło Lancera Sportback, natomiast na Lancera Evolution zdecydowała się ponad trzy razy większa liczba entuzjastów sportowego Mitsubishi.

Sprzedaż terenowego Pajero wzrosła ponad dwukrotnie, a rezultat sprzedaży Pajero Sport był o niemal 10% większy niż w pierwszym półroczu 2013.

Centrala docenia polski zespół
Pracę Mitsubishi Motors w Polsce docenił prezes MMC w Tokio, przyznając polskiemu oddziałowi nagrodę za bardzo dobre wyniki sprzedaży. Oceniano zarówno wolumen wzrostu sprzedaży w porównaniu z ubiegłym rokiem, jak i procentowy przyrost oraz wielkość udziału w danym rynku.

W specjalnym liście do zarządu MMC Car Poland prezes Mitsubishi Motors Corporation Osamu Masuko napisał: "Bardzo dziękuję polskiemu zespołowi za dobre wyniki i współpracę na rzecz rozwoju Mitsubishi Motors. Cieszę się, że mogę przekazać to cenne wyróżnienie w uznaniu dla wytężonej pracy polskiej załogi i jej osiągnięć. Nowy rok fiskalny 2014 pomimo zaostrzającej się konkurencji przynosi zwiększone zainteresowanie modelami Mitsubishi, zatem życzę rekordu sprzedaży w roku 2014".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane